ארץ ים המלח

כמו בכל סיפור טוב, מרגישים את זה כבר ממש בהתחלה – בירידות התלולות והמתפתלות שלוקחות אותנו אל עולם אחר, עולם של מדבר צחיח ומצוקים אדומים, של שמיים כחולים וטבע שונה ומסתורי.

המקום הנמוך בעולם משחק לפי חוקים משלו.

אוטופיה של קיץ אינסופי בלב החורף הקר ביותר, מדבר שחון אשר בליבו ים מופלא.

כאן השמש קופחת במלוא הדרה, הבוץ מטהר, הים מרפא ואפשר לצוף במימיו המלוחים בשלווה מוחלטת, מוקפים בנוף קדמוני שהיה מקום ההתרחשות של כמה מן הסיפורים המפעימים בהיסטוריה.

לא משנה אם אתם חובבי אקסטרים או צ'יל, אם היסטוריה ואתרי מורשת זה הדבר בשבילכם או טיולי טבע ותופעות גיאולוגיות הן כוס התה שלכם – לארץ ים המלח יש בדיוק את מה שאתם מחפשים, ויותר.

לא לחינם בשנת 2009 עלה ים המלח לשלב האחרון בתחרות החד פעמית והבינלאומית לבחירת "שבעת פלאי עולם הטבע", והגיע לעשירייה הראשונה של האתרים. מאז התגברה עוד יותר התיירות למקום המופלא הזה.

 

הרבה יותר מים

חבל ארץ ים המלח מציע מגוון אטרקציות תיירותיות מגוונות כגון טיולי ג'יפים אל תוך המדבר, טיולים רגליים ומסלולי הליכה בדרגות קושי שונות, גנים לאומיים, נאות מדבר מופלאים וירוקים, אתרים היסטוריים ואתרי מורשת.

האזור אף ידוע בתיירות מרפא המתבססת על סגולות המעיינות החמים ומאגרי הבוץ של ים המלח. מי הים החמים והעשירים במינרלים כמו גם חשיפה לקרינת אולטרה סגול טבעית נמוכה ולחץ ברומטרי גבוה יעילים בטיפול במגוון מחלות ובעיות עור.

בנוסף, משקלם הסגולי הגבוה של המים בים המלח מאפשר לצוף בים ללא כל מאמץ, תכונה שהופכת אפילו את הרחצה בים לאטרקציה קסומה בפני עצמה.

 

מגוון מקומות אירוח 

באזור פועלים עשרות בתי מלון ומוקדי אירוח המעמידים לרשות הנופשים חפי רחצה, ספא וטיפולים מסוגים שונים, בריכות רחצה, צוותי בידור ועוד. בנוסף תמצאו באזור תיירות כפרית קסומה ומפנקת להשלמת החוויה האינטימית המדברית.

בואו ליהנות ולחוות בדיוק כמו שמתאים לכם את המיקרוקוסמוס הייחודי הזה שמש, אוויר, ים ואדמה.

ארץ ים המלח מחכה לכם, בואו להיכבש בקסמיה.

גודל פונט
ניגוד